Nasza filozofia

Jesteśmy pierwszym prywatnym żłobkiem w Żywcu.

Naszym fundamentalnym celem jest opieka nad dziećmi, ukierunkowana na obcowanie z przyrodą i naturą. Pragniemy nauczyć dzieci empatii oraz opiekuńczości wobec siebie nawzajem, jak również wobec zwierząt i roślin. Życie w zgodzie z naturą dostarcza wiele pozytywnej energii oraz uświadamia, jak ważne jest dbanie o otaczający nas świat, bo to on jest naszym mieszkaniem.

Opieka nad dziećmi do 10 godzin dziennie
Kameralne grupy
Bliskość z naturą
Miejsce przyjazne dzieciom

Co zapewniamy?

149578-OTYRAI-859 Zabawa i nauka
Pragniemy, aby dzieci rozwijały swoją twórczość w swobodnej formie eksplorowania świata. Pozwolenie dzieciom na samodzielność w głównej mierze pomoże im w zbudowaniu pewności siebie i w rozwoju kreatywności.
Healthy lunch to go. Fruits and vegetables packed in lunch box. Healthy eating concept. View from above with copy space. Pełnowartościowe i zdrowe posiłki
W naszej placówce dbamy o to, żeby dzieci odżywiały się zdrowo i aby posiłki dostarczały dzieciom wszystkie potrzebne składniki odżywcze.
522501-PIUKKY-733 Bezpieczeństwo
Wszystkie nasze sprzęty oraz zabawki są atestowane oraz posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Żłobek jest miejscem w pełni bezpiecznym i sprzyjającym rozwojowi dzieci.
Group of kids friends arm around sitting together Atmosfera wsparcia i zrozumienia
Nasza wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, aby dzieci czuły się w żłobku jak w domu. Atmosfera z naszej placówce jest otoczona ciepłem, wsparciem i pozytywnym wzmacnianiem naszych małych podopiecznych.
10
Godzin opieki, zabawy i nauki dziennie
4
Posiłki dziennie
5
Dni świetnej zabawy
999
Zabaw i atrakcji
5
uśmiechów dzieci 🙂

Nasza kadra

Nasza kadra to wysoko wykwalifikowane nauczycielki edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Posiadają szkolenia oraz studia podyplomowe, które pozwalają im uatrakcyjniać aktywność dzieci w naszej placówce. Cały czas doszkalające się i uzupełniające swoją wiedzę ciocie obdarzają  dzieci wsparciem oraz dokładają wszelkich starań, aby maluszki codziennie nauczyły się nowych rzeczy.

Zajęcia związane z przyrodą i naturą

W naszej ofercie planujemy uwzględnić zajęcia z dogoterpii, cykliczne spotkania z różnymi gatunkami zwierząt, zajęcia, pikniki na świeżym powietrzu,a także sezonowe prace w ogrodzie.

Chcemy dostarczyć dzieciom wiele korzyści z przebywania na łonie natury, a także wzmocnić szacunek do środowiska i zwierząt co dodatkowo nauczy dzieci pozytywnego postrzegania otaczającego nas świata.

Ta strona używa plików cookies w celu polepszenia obsługi strony oraz w celach analitycznych.